دستگاه سیل

دستگاه سیل از جمله دستگاه های بسته بندی بسیار پرکاربرد و پر استفاده برای بسته بندی انواع سالاد و سبزی، فلافل و ناگت، انواع نوشیدنی ها، عسل و مربا و ترشی و ... می باشد. این دستگاه با نام های سیل وکیوم، سیل کن و سیل پک نیز شناخته می شود. قیمت دستگاه بسته بندی سیل در مدل های اتومات، نیمه اتومات و دستی با توجه به ابعاد ظرف و تیراژ تولید مشخص می شود. این دستگاه علاوه بر صنایع غذایی، جهت بسته بندی محصولات دارویی، بهداشتی و شیمیایی نیز استفاده می شود. 
 

فایل صوتی معرفی انواع دستگاه سیل 

 

دستگاه سیل وکیوم 

انواع دستگاه بسته بندی سیل

 استفاده از حرارت و یا امواج القایی به همراه پرس، برای چسبانیدن سلفون و یا فویل آلومینیوم در جهت پلمپ انواع بسته بندی ها، مبنای کار انواع دستگاه های بسته بندی سیل می باشد. همین امر انواع دستگاه های سیل را به دو دسته اصلی تقسیم کرده است که دستگاه سیل حرارتی و دستگاه سیل القایی هستند.

 1. سیل حرارتی 
 2. سیل القایی

تفاوت اصلی در این دو دستگاه سیل، روش تولید گرما و چسباندن و یا همان سیل کردن می باشد که در نوع حرارتی این کار توسط یک المنت برقی انجام می شود و در نوع القایی همانطور که از اسم آن مشخص است از امواج القایی برای گرم کردن روکش فویل آلومینیوم روی ظرف استفاده می شود.

در این مقاله قصد داریم که در مورد جزئیات و مشخصات کلی و اصلی دستگاه های سیل حرارتی و القایی توضیحاتی ارائه داده و سعی کنیم اطلاعات هموطنان مان را در این زمینه افزایش داده و نگاه کاملی به آنها قبل ار خرید هر دستگاه سیل داده باشیم. 


ارسال به سراسر ایران

یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش

امکان مشاهده و تست دستگاه در کارخانه 

ساخت دستگاه با امکان سیل ظرف در سایزها، اشکال مختلف

دریافت مشاوره تخصصی و رایگان: 09120807304


 

انواع دستگاه سیل حرارتی

در سیل های حرارتی، بواسطه گرم شدن المنت های برقی و با حرارت تولید شده توسط آن، سلفونی که جهت پلمپ کردن دهانه ظرف بکار گرفته شده است به آن می چسبد. این نوع از دستگاه های سیل معمولا در انواع زیر ساخته می شوند:

 • دستگاه های سیل رومیزی
 • سیل های روتاری یا چرخشی
 • دستگاه های سیل ریلی یا خطی

 انواع دستگاه سیل حرارتی

مبنای عملکردی سیل حرارتی به این صورت است که ظرف یکبار مصرف در درون دستگاه قرار می گیرد و سپس توسط قالب هولدر به داخل دستگاه می رود، در این مرحله قالب بالایی دستگاه با استفاده از المنت حرارتی و پرس سلفون را به دهانه ظرف چسبانده و تیغه برش دور تا دور ظرف را برش دو سلفون اضافی را جدا می کند.پس از انجام سیل ظرف به بیرون از دستگاه هدایت شده و از دستگاه خارج می شود. برای انجام پروسه مذکور روش ها و مکانیزم های مختلفی طراحی و ساخته شده است که هر کدام برای تیراژ خاص، عملکرد و هدف خاص به کار می رود.

دستگاه سیل حرارتی نسبت به سیل القایی دو مزیت دارد، یکی اینکه در سیل القایی ظرف حتما باید درب داشته باشد و بدون درب امکان سیل وجود ندارد، و اینکه در این نوع سیل حتما باید از سلفون آلومینیوم دار استفاده کرد.

 

 

 

 

از جمله مکانیزم های مورد استفاده در دستگاه های سیل حرارتی می توان به سیل های رومیزی کشویی، روتاری و خطی اشاره کرد که به ترتیب ذکر شده برای تناژهای بالاتر کاربرد دارد. به عنوان مثال سیل حرارتی رومیزی معمولا برای تناژهای کم، رومیزی روتاری برای تناژهای متوسط و سیل ریلی خطی برای تناژهای بالا کاربرد دارد.

هر کدام از دستگاه های سیل مزایا و ویژگی های خود را دارد و در جای خود بهترین انتخاب است، دستگاه سیل رومیزی بسیار کوچک و جمع و جور است و با هزینه بسیار اندک می تواند کار یک تولیدی کوچک را انجام داده و حتی در منازل هم جانمایی شود. راحتی کار کردن با آن و عدم نیاز به کمپرسور و تجهیزات جانبی و ... باعث شده است که اپراتور های تازه کار و تولیدی های کوچک بیشترین استقبال را از این نوع دستگاه سیل داشته باشند.

 

دستگاه سیل وکیوم

دستگاه سیل وکیوم یکی از مدلهای دستگاه سیل حرارتی است که برای بسته بندی ظروف پلاستیکی استفاه می شود و امکان نصب پمپ وکیوم و تزریق گاز جهت افزایش زمان ماندگاری محصولات غذایی بر روی این دستگاه وجود دارد.  

 

دستگااه سیل

 

 در فیلم زیر دستگاه سیل وکیوم دو قالب آراد ماشین مشاهده می شود که دو ظرف با ابعاد 16*22 را پلمپ می کند:

 

دستگاه های سیل رومیزی

دستگاه های سیل وکیوم کشویی به دو صورت مبله و رومیزی ساخته می شوند. در مدل مبله، دستگاه بصورت پایه دار ساخته می شود. برای سهولت در جابجایی زیر پایه ها چرخ قرار داده می شود. قیمت دستگاه سیل وکیوم رومیزی نسبت به مدل پایه دار آن کمتر خواهد بود. 

سیل های رومیزی بر اساس مکانیزم در مدل های دستی، نیمه اتوماتیک و اتوماتیک ساخته می شوند.

دستگاه سیل نیمه اتوماتیک 

دستگاه سیل نیمه اتوماتیک دستگاهی برای سیل کردن انواع ظروف می باشد که از لحاظ اقتصادی جهت تهیه آن نیاز به صرف هزینه کمتری است. در این نوع از دستگاه‌ها نیروی لازم جهت پرس کردن و فشار آوردن بر روی سلفون جهت چسباندن آن به ظرف توسط نیروی انسانی انجام می‌پذیرد. نحوه عملکرد آن هم به این ترتیب است که قالب‌ها توسط المنت‌ها داغ می‌شوند و سپس در زمان مناسب به واسطه اهرمی که بر روی دستگاه تعبیه شده است توسط اپراتور به پایین آورده می‌شوند و طی این عملیات سلفون بر روی ظرف می‌چسبد.

دستگاه سیل وکیوم اتوماتیک 

یکی از کامل‌ترین دستگاه‌های صنعتی سیل و بسته بندی ظروف بک بار مصرف، دستگاه سیل وکیوم تمام اتوماتیک است. این دستگاه مراحل مختلف سیل کردن را به صورت اتوماتیک انجام می‌دهد. این مراحل شامل کشیدن سلفون بر روی ظرف، داغ کردن قالب‌ها، تخلیه و وکیوم هوای داخل ظروف، تزریق گاز، پرس سلفون بر روی ظرف، برش سلفون و جمع کردن اضافات سلفون می شود.

در این دستگاه ها با توجه به این که هوای ظرف تخلیه شده و گاز داخل ظرف تزریق می شود به میزان قابل توجهی می توان ماندگاری محصول را افزایش داد. 

دستگاه سیل خطی یا ریلی

برای صنایعی که حجم تولید آنها بالا است بهتر است از دستگاه‌های سیل خطی یا روتاری استفاده شود. نحوه کار سیل خطی به این صورت است که از یک سو ظروف که با محصول پر شده است بر روی نوار هدایت کننده دستگاه گذاشته می‌شود و دستگاه به صورت اتوماتیک ظروف را به سمت هد دستگاه که در آن نقطه عملیات وکیوم، تزریق گاز و سیل کردن انجام می پذیرد، هدایت می کند و پس از تکمیل شدن عملیات سیل کردن ظروف اضافه ی سلفون توسط خود دستگاه جمع می شود. این دستگاه با توجه به پیوسته بودن روند آن گزینه ی مناسبی برای کارخانجات صنایع غذایی می باشد.

دستگاه سیل ریلی

سیل های روتاری‌ یا چرخشی

دستگاه‌های سیل روتاری به صورت کلی به دو دسته تقسیم می‌شوند سیل‌های دارای فیلر یا پرکن و سیل‌های فاقد فیلر.

در سیل‌های فاقد فیلر یک سینی بزرگ چرخان بر روی دستگاه وجود دارد که در دو جایگاه روبروی هم برای ظرف گذاری درون قالب ها، پیش بینی شده است. اپراتور، ظروف پر شده از محصول را در جایگاه قرار می دهد و همزمان دستگاه در حال سیل کردن ظروفی است که در قبلا قالب های روبه رو گذاشته شده است. پس از پایان کار اپراتور، سینی دستگاه را می چرخاند و عملیات ظرف برداری و ظرف گذاری را انجام می دهد.

دستگاه های دارای فیلر یا همان پرکن یکه سینه مدور بزرگ است که  دارای ایستگاه های متعددی برای هدف هایی مانند ظرف گذاری، پرکردن، فویل یا سلفون گذاری، سیل کردن، درب گذاری، درب بندی و خروج ظرف است. این نوع دستگاه فیلر سیلر از پیشرفته ترین انواع سیل هاست که دارای سرعت و کارایی بسیار خوبی است. 

جهت اطلاع از قیمت و دریافت کاتالوگ انواع دستگاه های سیل وکیوم تماس بگیرید: 09120807304

 

 

انواع دستگاه سیل القایی

انواع دستگاه سیل القایی به شکل های مختلف طراحی و ساخته می شوند. دستگاه های سیل القایی از جمله دستگاه های بسیار پرکاربرد در صنعت می باشند که با تکنولوژی جدیدتر و بهتری که دارند نسبت به دستگاه های سیل حرارتی مزیت های خاصی دارند.

 • از جمله مزایای سیل القایی، سیل کردن بدون تماس و با سرعت بسیار بالاست. مزیت دیگر آن عدم وجود قطعات مکانیکی زیاد در دستگاه و در نتیجه عمر بالای دستگاه و هزینه سرویس و نگهداری بسیار پایین آن است.
 • مزیت دیگر سیل القایی نسبت به دستگاه سیل حرارتی عدم التزام به قالب خاص است، به این معنی که شما با داشتن یک سیل القایی می توانید انواع ظروف و ابعاد را بسته بندی کنید، در حالی که سیل حرارتی کاملا به قالب ظرف محدود است.

سیل های القایی در سه نوع، دستی، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک طراحی و ساخته می شوند.

 

 

انواع دستگاه سیل القایی

 

از دستگاه های سیل القایی برای مواردی استفاده می شود که ظرف محصول دارای درب باشد و سیل کردن با استفاده از از یک لایه فویل آلومینیوم و یک لایه پلی اتیلن انجام شود. قیمت دستگاه سیل القایی مناسب و ارزان بوده و می تواند پیشنهاد عالی ای برای تولیدی ها و کارخانه ها باشد.

دستگاه سیل القایی دستی

دستگاه سیل القایی توسط امواج الکترومغناطیس ظروف را سیل می کند. این دستگاه ها به دوصودت دستی و اتوماتیک هستند. دستگاه سیل القایی دستی برای مصارف خانگی و یا صنعتی با حجم و تعداد تولید پایین مناسب است. در این نوع دستگاه ها فویل یا سلفون مخصوص بر روی ظرف گذاشته شده سپس درب ظرف بر روی آن قرار می گیرد و هد دستگاه بر روی ظرف گذاشته شده و عملیات سیل کردن توسط امواج انجام می پذیرد. نکته ی مهم این است که سیل های القایی برای ظروف گرد و بیضی شکل مناسب است. 

نوع نیمه اتوماتیک با کارایی راحت تر می تواند کار را برای تولیدی ها راحت کرده و با تیراژی در حدود 2500 ظرف در ساعت کار سیل کردن انواع دهانه ها را انجام دهد. 

سیل القایی اتوماتیک

برای سیل کردن ظروف گردی که می شود آن ها را با سیل القایی سیل کرد و ظرفیت های بالایی مد نظر تولید کننده باشد بهترین راهکار استفاده از سیل القایی اتوماتیک است. این دستگاه ها ساز و کاری شبیه به آنچه در سیل القایی دستی گفته شد را به صورت پیوسته و به صورت حرکت بر روی یک نوار  نقاله انجام می دهند. این نوع دستگاه ها با توجه به سرعت و کیفیت بالا برای کارخانجات صنایع غذایی، یک راه حل بسیار ایده ال است. 

نوع تمام اتوماتیک دستگاه سیل القایی با سرعت بسیار بالا و تیراژ حدود 5000 الی 15000 ظرف در ساعت کار می کند. این دستگاه بدون تماس با ظرف و وقتی ظرف با سرعت روی تسمه نقاله از زیر دستگاه سیل میگذرد کار سیل کردن و پلمپ ظرف را انجام می دهد.

دستگاه سیل القایی

دستگاه سیل لیوان

 انواع ظروف لیوانی با سایز های مختلف، به کمک دستگاه های سیل حرارتی و القایی قابل بسته بندی است. در صورت استفاده از سیل اتوماتیک و فول اتومات با توجه به اندازه قطر لیوان، قالب طراحی می شود. نوع دستگاه و تعداد قالب های آن به تیراژ تولید محصول بستگی دارد.

برای بسته بندی در منزل می توان از دستگاه سیل لیوانی دستی استفاده کرد.

بسته بندی ظروف گرد و لیوانی در کارگاه های نیمه صنعتی، با دستگاه های سیل رومیزی اتومات و فول اتومات قابل انجام هستند.

برای مصارف صنعتی نیز دستگاه های سیل لیوانی روتاری(دوار) و خطی بکار گرفته می شوند.

قیمت دستگاه سیل کن لیوان با توجه به نوع دستگاه و تیراژ تولید متغیر است. 

 

قیمت دستگاه سیل ظروف پلاستیکی

دستگاه های سیل کن با توجه به موارد زیر قیمت گذاری می شوند: 

 • نوع دستگاه(دستی، نیمه اتومات، اتوماتیک، فول اتومات، روتاری و خطی)
 • سرعت تولید(این مورد به تعداد قالب ها و نوع دستگاه بستگی دارد)
 • شکل و ابعاد ظرف
 • و...

بنابراین نمیتوان قیمت مشخصی را در سایت اعلام نمود. برای دریافت قیمت با مشاوران آراد ماشین در ارتباط باشید، تا قیمت دقیق دستگاه بسته بندی سیل متناسب با نیازتان به شما اعلام شود.  

دستگاه سیل دستی

دستگاه های سیل پک دستی برای تیراژهای پایین مناسب است و با قیمت بسیار مناسب و اقتصادی عرضه می شود. این دستگاه در دو مدل حرارتی و القایی ساخته می شوند. 

 • دستگاه سیل حرارتی دستی
 • دستگاه سیل القایی دستی

 دستگاه سیل لیوان دستی

فیلم زیر عملکرد دستگاه سیل حرارتی دستی 8 قالب آراد ماشین، برای بسته بندی ظروف گرد پلاستیکی را نشان می دهد:

 

کاربرد دستگاه سیل

کاربرد دستگاه سیل حرارتی و القایی در حوزه بسته بندی بسیار گسترده بوده و در خطوط تولید انواع محصولات غذایی و غیر غذایی جای ثابت دارد.

بسته بندی در ظروف یکبار مصرف در تولید انواع محصولات کاربرد دارد. به عنوان مثال می توان از کاربرد های دستگاه سیل به تولید ماست، ترشی، دوغ، عسل، مربا، شیره انگور و ... اشاره کرد.

 

کاربرد دستگاه سیل

 

محصولات آرایشی و بهداشتی که در ظروف پت و یا پلی اتیلن بسته بندی می شوند نیز از دستگاه های سیل استفاده می شود.

در بسیاری از موارد دستگاه بسته بندی سیل را در کنار یک دستگاه پرکن به کار می گیرند که به دستگاه فیلرسیلر معروف است و می تواند محصول را پر کرده و سپس سیل و بسته بندی کند.

نکات مهم پیش از خردید دستگاه سیل

برای یک کارگاه کوچک بسته بندی و همینطور برای تجهیز یک خط بسته بندی، اگر به دستگاه سیل وکیوم نیاز دارید. باید مواردی را در نظر بگیرید که در ادامه به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد.

 • بررسی نوع دوخت سلفون بر روی ظرف از نکات مهمی است که می بایست به طور یکنواخت و یکدست انجام شده باشد.
 • از نکات دیگر میزان فشار و حرارت مناسب بر روی ظرف است. سیل کردن باید طوری باشد که ظرف دچار دفرمگی و تغییر قیافه نشود.
 • نکته ی مهم بعدی انتخاب مناسب ظرف است. زیرا اگر ظرف ها دارای لبه های دفرمه و پله دار و خراب باشد حتی شاید دستگاه های آراد ماشین هم نتواند خروجی خوبی از نظر سیل و دوخت ارایه بدهند.
 • نکته ی بعدی انتخاب سلفون مناسب برای هر ظرف و محصول خاص است که به شدت می تواند بر محصول نهایی تاثیر بگذارد. 
 • گارانتی و پشتیبانی کارخانه ی تولید کننده است. آرادماشین تولیدات خود را ۱۲ ماه گارانتی کرده و ۱۰ سال خدمات پس از فروش برای آن ها در نظر می گیرد.

با توجه به نوع محصول، شکل ظرف و سرعت بسته بندی ممکن است نکات بسیاری دیگری وجود داشته باشد که نیاز به بررسی جزئی تر دارد. به همین دلیل توصیه می شود تا با کارشناسان و متخصصین آراد ماشین در ارتباط باشید و از مشاوره های تخصصی، بهره مند شوید. 

 

 

گارانتی و خدمات پس از فروش

 

شرکت آراد ماشین با سالها تجربه در زمینه طراحی و ساخت انواع دستگاه سیل حرارتی و القایی، این دستگاه ها را با یک سال ضمانت و ده سال خدمات پس از فروش در سراسر کشور ارائه می دهد.

تماس شما باعث خوشحالی ماست و هر خدمتی که ارائه می دهیم باعث افتخار ما.

بهره مندی از مشاوره تخصصی رایگان و دریافت لیست قیمت دستگاه سیل
آراد ماشین
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120807304
شماره موبایل غیر از ساعات کاری:  09124730073
شماره تلفن: 02191300269

ادامه مطلب ˅
1234567مجموع 124 محصول
 • فروش دستگاه سیل القایی

  فروش دستگاه سیل القایی

  فروش دستگاه سیل القایی در مدل های دستی، نیمه اتومات و اتوماتیک با یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش توسط شرکت آراد ماشین، انجام می شود.

 • دستگاه سیل آیس پک

  دستگاه سیل آیس پک

  دستگاه بسته‌بندی آیس‌پک است که برای بسته‌بندی انواع آیس‌پک و لیوان‌های یکبار مصرف مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه با سرعت و دقت بالا، پک‌های آیس‌پک را بسته‌بندی می‌کند.

 • دستگاه سیل وکیوم دست دوم

  دستگاه سیل وکیوم دست دوم

  این دستگاه در انواع مدل های مختلفی طراحی و ساخته می شود و افراد باتوجه به کسب و کار می توانند نسبت به خرید دستگاه سیل وکیوم دست دوم اقدام کنند.

 • دستگاه سیل وکیوم فروشگاهی

  دستگاه سیل وکیوم فروشگاهی

  فروشگاه‌ها امروزه به عنوان بخش مهمی از زیرساخت‌های شهری و اجتماعی شناخته می‌شوند. آنها نه تنها محلی برای مبادله کالا و خدمات هستند، بلکه نقش کلیدی در فرایند تجارت و اقتصاد جوامع ایفا می‌کنند.

 • دستگاه پلمپ درب بطری پلاستیکی

  دستگاه پلمپ درب بطری پلاستیکی

  اخیراً دستگاه پلمپ درب بطری پلاستیکی به عنوان راهکاری اقتصادی و با کیفیت بالا مطرح شده‌اند. این مقاله به بررسی دستگاه پلمپ القایی، نحوه کارکرد آن و مزایای استفاده از

 • درب بند القایی

  درب بند القایی

  درب بند القایی یا همان سیل القایی، یک سیستم نوین برای بسته‌بندی بطری‌ها و قوطی‌های پلاستیکی به شمار می‌رود. این دستگاه با بهره‌گیری از تکنولوژی القای حرارتی، قادر است بدون

 • دستگاه بسته بندی سالاد

  دستگاه بسته بندی سالاد

  دستگاه سیل سالاد یکی از نوآوری‌های مهم در زمینه بسته‌بندی بهداشتی محصولات سبزی و سالاد در ظرف به‌شمار می‌رود. این دستگاه با بهره‌گیری از فناوری پیشرفته، ظروف حاوی سالاد را بدون نیاز به دخالت دست انسان، بسته‌بندی و درب آن‌ها را می‌بندد.

 • قیمت دستگاه سیل سالاد

  قیمت دستگاه سیل سالاد

  قیمت دستگاه سیل سالاد که از کیفیت و عملکرد بالایی برخوردار است و در شرکت آراد ماشین طاحی و تولید شده، قیمت مقرون به صرفه ای دارد.

 • دستگاه بسته بندی میوه خرد شده تک نفره

  دستگاه بسته بندی میوه خرد شده تک نفره

  آیا به دنبال یک دیده پرسود و بی دردسر برای راه اندازی کردیم می توانیم بسته بندی میوه خرد شده تک نفره حساب کنید چرا که برای این کار نیاز به تجهیزات بسیار زیاد ندارید و از طرفی میزان سود و فروش این حوزه به قدری بالاست که می‌تواند یک کسب و کار بزرگ را سازماندهی نماید.

 • دستگاه سیل وکیوم رومیزی

  دستگاه سیل وکیوم رومیزی

  بهترین دستگاه سیل رومیزی ساخت شرکت آراد ماشین، قابلیت پرس انواع ظروف حاوی مواد غذایی را در اشکال و سایزهای مختلف دارد.

 • قیمت دستگاه سیل وکیوم خرما

  قیمت دستگاه سیل وکیوم خرما

  دستگاه سیل وکیوم خرما یکی از دستگاه های پرکاربرد در حوزه بسته بندی است و می تواند انواع محصولات را از جمله خرما در بسته بندی های بسیار شکیل و پرمصرف بسته بندی نموده و آماده ارسال به فروشگاه ها نماید.

 • قیمت دستگاه سیل وکیوم بسته بندی چیپس میوه

  قیمت دستگاه سیل وکیوم بسته بندی چیپس میوه

  قیمت دستگاه وکیوم بسته بندی چیپس میوه یکی از مهمترین و اصلی ترین موضوعاتی می باشد که ذهن بسیاری از کاربران را به سوی خود مشغول کرده است. توجه نمایید که در سال های اخیر بسیاری از کارفرمایان در صنایع مختلف، به دنبال راهنمای خرید ارزان ترین انواع دستگاه های سیل وکیوم بسته بندی چیپس میوه هستند.

 • دستگاه سیل وکیوم با تزریق گاز

  دستگاه سیل وکیوم با تزریق گاز

  دستگاه سیل وکیوم با تزریق گاز seal vacuum machine از نمونه دستگاه های بسته بندی در صنایع غذایی است که با تزریق گاز موجب نگهداری طولانی مدت مواد غذایی می شود و کاربرد گسترده ای در دنیای صنعتی دارد.

 • قیمت دستگاه سیل لیوان

  قیمت دستگاه سیل لیوان

  قیمت دستگاه سیل لیوان با قابلیت سیل کردن ظروف گرد دارای دهانه با سایزهای مختلف برای بسته بندی ظروف لیوانی در تیراژ های مختلف طراحی و ساخته می شوند

 • دستگاه سیل وکیوم خطی

  دستگاه سیل وکیوم خطی

  دستگاه سیل وکیوم خطی جهت بسته بندی انواع مواد غذایی در ظرفیت های تولیدی بالا مورد استفاده قرار می گیرد.

 • دستگاه سیل وکیوم خیار شور

  دستگاه سیل وکیوم خیار شور

  دستگاه سیل وکیوم خیارشور یکی از دستگاه های کاربردی در صنعت بسته بندی است که امروزه با استقبال زیادی همراه شده است.

 • دستگاه سیل وکیوم فالوده

  دستگاه سیل وکیوم فالوده

  در این مقاله قصد داریم شما را با دستگاه بسته بندی فالوده آشنا کنیم و به توضیح نوع دستگاه و مواردی که به آن مربوط می شود، بپردازیم. اگر قصد خرید این دستگاه

 • بسته بندی مرغ با دستگاه سیل وکیوم

  بسته بندی مرغ با دستگاه سیل وکیوم

  یکی از بهترین دستگاه های پیشنهادی برای بسته بندی مرغ، دستگاه سیل وکیوم است که علاوه بر مرغ، محصولات دیگری هم چون گوشت، ماهی، میگو و غیره را به صورت بهداشتی و باکیفیت، بسته بندی می کند و مشتریان را برای خرید محصول ترغیب می نماید

 • دستگاه بسته بندی دوغ لیوانی

  دستگاه بسته بندی دوغ لیوانی

  امروزه شاهد بسته بندی انواع نوشیدنی هایی هستیم که از شکل و تنوع بالایی برخوردار هستند که توسط دستگاه های مخصوصی که از هوشمندی و تکنولوژی منحصربه فردی برخوردار می باشند، طراحی و تولید شده اند.

 • دستگاه فویل سیل حرارتی

  دستگاه فویل سیل حرارتی

  یکی از پر استفاده ترین و پرطرفدارترین دستگاه بسته بندی، دستگاه فویل سیلحرارتی است که در صنعت بسته بندی محصولات مختلف با توجه و استقبال زیادی همراه شده است و به دلیل تنوعی که در ساخت خود دارد، برای تمامی کسب و کارها مناسب و پرکاربرد است.

1234567مجموع 124 محصول
9 / 10
از 17 کاربر
موحدزاده : بسته بندی تک نفر باسیل بندآلومینیمی ویا ...
2 0
باسلام.لطفا لیست قیمت دستگاه ها رالطف کنید بیشتردرمورد پرس سیل درب آلومینیمی برای بسته بندی تکنفره مربا وترشیجات متشکرم موحدزاده
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام دوست عزیز دستگاه های سیل بنا به سایز ظرف و مشخصات متفاوت می تواند قیمت متفاوتی داشته باشد. برای دریافت قیمت های بروز و دقیق لطفا از طریق قسمت تماس با ما با مشاوران و یا کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.
محمدپور : سیل وکیوم
1 0
سلام خسته نباشید.من میخوام ماندگاری محصولم که سالاد های تک نفره هستش بالاتر بره. باید از دستگاه سیل وکیوم استفاده کنم؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام وقت بخیر، برای افزایش زمان ماندگاری سالاد و سبزیجات در ظروف پلاستیکی، قبل از پرس کردن دهانه آن، گاز تزریق می شود که با میتوان با دستگاه های سیل اتومات و فول اتومات این کار را انجام داد. همچنین با وکیوم کردن و تزریق گاز بصورت همزمان ماندگاری محصولات بسیار بیشتر خواهد شد که برای این کار از دستگاه های پنوماتیک(با امکان نصب پمپ وکیوم) آراد ماشین استفاده می شود.
احمد افتخاری : دستگاه پرس لیوان آیس پک
1 0
سلام، برای سیل کردن لیوان دهانه 95 میل با تیراژ 300 تا در روز چه دستگاهی مناسبه و قیمتش چقدره؟
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام، دستگاه سیل لیوان دستی برای این ظرفیت تولید مناسب است. همکارانم اطلاعات و قیمت رو از طریق واتساپ ارسال کردند. با تقدیم احترام.
محرم راثی : سوال در مورد دستگاه مناسب برای سایز مشخص
0 0
با سلام برای سیل کردن ظرف گرد با دهانه ۱۲۵ میلیمتر آیا میشه با دستگاه سیل دستی انجام داد و دستگاه قالبی برای این سایز داره و قیمت دستگاه رو ممنون میشم بفرمایید
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام و عرض احترام. با توجه به ابعاد و سرعت تولید شما دستگاه سیل ساخته می شود. اطلاعات و لیست قیمت ارسال شد. با تقدیم احترام
عنوان نظر :
نام شما :
شماره تماس :