دستگاه خشک کن

دستگاه های خشک کن صنعتی میوه و سبزی از جمله دستگاه های پرکاربرد و پرسود در حوزه کسب و کارهای صنعتی و نیمه صنعتی می باشد که با هزینه های مختلف می توان اقدام به خریداری آنها کرد.

راه اندازی خط تولید چیپس میوه و سبزی خشک یکی از پردرآمد ترین و پرسود ترین خطوط تولید می باشد که با امکانات و تجهیزات و ماشین آلات کم و ارزان هم میتوان آن را راه اندازه کرد.

 

تماس با آراد ماشین

 

انواع دستگاه خشک کن میوه و سبزی صنعتی

دستگاه های خشک کن میوه و سبزی جات در ابعاد و اندازه های صنعتی و نیمه صنعتی انواع و اقسام مختلفی دارد که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت.
آیا تاکنون به میوه جات خشک در بازار خشکبار فروشی و یا آجیل فروش ها و قنادی ها برخورد کرده اید؟
آیا از سبزی جات برگی خشک در غذاها و نوشیدنی های مختلف استفاده کرده اید؟ آیا استفاده از پیاز خشک را امتحان کرده اید؟
آیا تابحال به این موضوع فکر کرده اید که این محصولات چگونه و با چه روش هایی تولید می شوند؟ آیا تابحال از خود پرسیده اید که میوه های خشک و یا سبزی جات خشک چرا قیمت بالایی دارند؟
در این مقاله قصد داریم ضمن پاسخ دادن به سوالات بالا در مورد میوه و سبزی جات خشک به معرفی دستگاه ها و خطوط تولید آنها بپردازیم.
خشک کردن و نگهداری میوه ها و سبزی جات مختلف و استفاده از آن در فصول متفاوت از دیرباز متداول بوده و مادران برای افزایش ماندگاری این محصولات از روش خشک کردن استفاده می کردند.
امروزه به دلیل توسعه شهرنشینی و همچنین امکان استفاده از انواع میوه ها در فصول مختلف دوباره استفاده از میوه های خشک و سبزی جات رونق گرفته و فروش بالایی در این بخش از مواد غذایی را شاهدیم. بازار فروش رو به رشد داخلی و بازار فروش صادرات به سراسر جهان قسمت هایی از بازار هستند که می توان روی آنها حساب کرد.

برای خواندن: دستگاه خشک کن پیاز و سیب زمینی

 

انواع میوه خشک

 

 

انواع دستگاه های خشک کن میوه و سبزی

دستگاه های خشک کن از لحاظ تکنیکی و تکنولوژیکی به چند دسته تقسیم می شوند که هر کدام کارایی و ویژگی خاص خود را داشته و مناسب انجام کاری مشخص است.
در نظر بگیرید که کیفیت و کمیت محصول ورودی و خروجی نیز یکی دیگر از عواملی هست که در دستگاه های مختلف خشک کن میوه و سبزی مهم است. گاها برای برآورده کردن و تهیه سفارشی خاص دستگاه مشخصی را خریداری می کنید و پس از سفارش و خرید و نصب و راه اندازی و تست و شروع کار به این نتیجه می رسید که این تیپ و مدل از دستگاه های خشک کن امکان تولید سفارشی را که گرفته اید را ندارد، لذا در انتخاب انواع خشک کن دقت داشته باشید و از مشاوره با مشاوران مجرب و دلسوز نگذرید.
در ادامه این مقاله به انواع دستگاه های خشک کن میوه و سبزی اشاره کوتاهی خواهیم کرد و از ویژگی های تک تک آنها خواهیم گفت. با ما همراه باشید.

انواع دستگاه خشک کن آراد ماشین براساس نوع:

دستگاه میوه خشک کن 

 

خشک کن های میوه به روش انجماد

خشک کن های freeze dryer یا خشک کن های به روش انجماد یا خشک کن های تصعیدی از جمله خشک کن هایی هستند که کیفیت بسیار بالایی در محصولات نهایی داشته و میوه و سبزی جات خشک بی نظیری را تولید می کنند.
هزینه طراحی و ساخت و اجرا و نگهداری و استفاده از این دستگاه ها بسیار بالاست و با توجه به سرعت بسیار پایین تولید به این روش، قیمت تمام شده محصولات نهایی بسیار بالاست. هزینه تمام شده محصول اگر بالا باشد قیمت فروش آن نیز بسیار بالا خواهد بود و در نتیجه بازار بسیار محدودی خواهد داشت.
در خشک کن های انجمادی خروج آب از میوه جات با استفاده از فرآیند تصعید یخ آب در فشار پایین انجام می شود و بافت میوه و سبزی آسیب کمتری دیده و محصول بهتر و با کیفیت تری تولید می شود.

 

دستگاه خشک کن به روش انجماد

 

خشک کن های صنعتی مایکرو

در این نوع خشک کن ها از امواج مایکرو برای گرم کردن و خروج آب و رطوبت از داخل میوه و سبزی جات استفاده می شود. در این روش سرعت کار بسیار بالا بوده و در مدت زمان کمی میتوان تناژ بالایی را به دستگاه داده و خروجی گرفت.
خشک کن های مایکرو برقی بوده و مصرف برق نسبتا بالایی داشته و در نتیجه باید هزینه های برق را هم در نظر گرفت. هزینه بسیار بالای ساخت و اجرای این دستگاه ها نیز باعث میشود تمام شده محصولات بالا بوده و در نتیجه قیمت فروش آن بسیار بالا و توجیه کمتری برای مشتری داخلی این محصول برای خرید وجود داشته باشد.

 

دستگاه خشک کن صنعتی تونلی

 

خشک کن های خورشیدی میوه و سبزی

یکی از انواع جدید و آینده دار دستگاه های خشک کن ، خشک کن های خورشیدی برای میوه و سبزی جات می باشد که روز به روز رو به توسعه و گسترش می باشد. در این خشک کن ها که معمولا به دو روش کار می کنند از نور خورشید برای تامین گرمای مورد نیاز خروج رطوبت از میوه استفاده می شود.
روش مستقیم به این شکل است که محصولات قابل خشک شدن در محفظه ای که بالای آن شیشه ای می باشد قرار می گیرد و نور مستقیم آفتاب به آن می تابد و محفظه گرم شده و باعث خروج رطوبت از محصول می شود و محصول به مرور زمان خشک می شود.
در روش غیر مستقیم دستگاه خشک کن به شکلی طراحی می شود که محفظه جذب گرما از نور خورشید جدای از محفظه خشک کن می باشد و گرما توسط قسمت جذب کننده باعث داغ شدن هوای محفظه شده و باعث حرکت هوای داغ به سمت بالا می شود. هوای داغ در انتهای محفظه آفتابگیر وارد محفظه خشک کن شده و در مسیر حرکت به سمت بالا از لابلای میوه و سبزی عبور کرده و آنها را خشک می کند و در نهایت از بالاترین قسمت خشک کن خارج میشود.
خشک کن های خورشیدی از انواع خشک کن های میوه و سبزی هستند که می توان از آنها در مناطق مختلف برای تولید انواع محصولات استفاده کرده و با کمترین هزینه محصولات بسیار خوبی را تولید کرد.

 

خشک کن خورشیدی میوه و سبزی

  

خشک کن های میوه صنعتی به روش هوای داغ

یکی از پرکاربرد ترین ها و بهترین روش های تولید میوه و سبزی جات خشک استفاده از دستگاه هایی است که با روش هوای داغ کار می کنند. این دستگاه ها ارزان قیمت ترین نوع خشک کن از بین خشک کن های مذکور است که برای تولید انواع میوه و سبزیجات برگی و غیربرگی خشک استفاده می شود.
در خشک کن های میوه هوای داغ یک منبع تولید گرما وجود دارد که با تولید گرمای کنترل شده عامل اصلی خروج رطوبت از میوه و سبزی را فراهم می کند. سیستم سیرکولاسیون و گردش هوای دستگاه پیچیده ترین قسمت این دستگاه ها است که با وجود تولید گرما در یک نقطه از دستگاه باید این گرما را بصورت کاملا یکدست و یکنواخت بصورت طولی و عرضی و عمودی منتقل کرده و سپس دوباره به قسمت کوره بازگرداند.

اطلاعات بیشتر در

 

دستگاه خشک کن کابینتی میوه و سبزی

دستگاه های خشک کن شرکت آراد ماشین دارای دو سال گارانتی، ده سال خدمات پس از فروش، پشتیبانی 24 ساعته، نصب و راه اندازی رایگان و با امکان ارسال به سراسر ایران عرضه می شوند.

 

منابع تولید گرما در خشک کن صنعتی میوه

منبع تولید گرما در خشک کن های مذکور انرژی حاصل از سوختن گاز یا گازوئیل و یا حاصل مقاومت الکتریکی برق است که با توجه به توان مورد نیاز طراحی می شود. با توجه به این که بدنه این دستگاه ها سه جداره است و یک لایه عایق حرارتی صنعتی ( مانند پشم سنگ و ساندویچ پنل ) در بین لایه ها وجود دارد، اتلاف گرما نزدیک به صفر بوده و در نتیجه هم مصرف سوخت به شدت پایین آمده است و هم محیط کار گرم نخواهد شد.
سیستم تولید گرما شامل کوره بسیار داغ، مشعل صنعتی گازی و یا گازوئیلی ویا المنت های برقی، سیستم های کنترل مشعل، مجاری و سیستم خروج دود های تولید شده حاصل سوختن گاز و گازوئیل، و سایر جزئیات این قسمت می باشد.

اطلاعات بیشتر در مورد تامین انرژی دستگاه خشک کن:

 

مشعل و المنت دستگاه خشک کن

 

 

سیستم کانوکشن خشک کن صنعتی هوای داغ

در سیستم گردش هوای این دستگاه ها از مکانیزم های نسبتا پیچیده ای مانند فن های دمنده و مکنده، اسپویلرهای خاص و جداره ها و ... استفاده شده که با توجه به علوم مکانیک سیالات و انتقال حرارت و ... طراحی شده اند. حداکثر کارایی با تولید محصولی کاملا یکدست و یکنواخت حاصل می شود که فقط طراحان حرفه ای و ماشین سازان واقعی این کار را می توانند انجام دهند.
در نظر بگیرید، یک خشک کن کابینتی هوای داغ که سه کابین باشد در حدود 4 متر طول دارد، کوره در یکی از قسمت های انتهایی دستگاه قرار دارد، و گرمای تولید شده آن باید توسط سیستم های انتقال حرارت طوری توزیع شود که برگه میوه ای که در اولین و نزدیک ترین ردیف به کوره هست با برگه میوه ای که با بیشترین فاصله است کاملا یکسان خشک شود. این مثال کوچکی بود از حساسیت این کار، حال شما در نظر بگیرید که این یکنواختی باید در بالاترین قسمت و پایین ترین قسمت دستگاه و همچنین جلویی ترین برگه میوه تا پشتی ترین برگه میوه هم رعایت شود.

 

سیرکولاسیون خشک کن میوه

  

سیستم های کنترلی خشک کن صنعتی میوه

سیستم های کنترلی در خشک کن های صنعتی میوه و سبزی شامل سیستم هایی است که باید دما و زمان و رطوبت و ... را در محیط در حال خشک کردن محصول کنترل کنند. این سیستم ها شامل سنسور ها، سیم کشی ها، نشانگرها، عملگرها و ... می باشد.
این سیستم باید امکان رصد لحظه ای محیط و شرایط را داشته و با توجه به دستوراتی که توسط اپراتور حرفه ای داده شده است اعمال تصمیم کنند. به عنوان مثال وقتی رطوبت به درصد خاصی می رسد باید تصمیم بگیرد که تخلیه هوشمند رطوبت به چه شکلی انجام شود.
لذا این سیستم باید سیستمی هوشمند و بسیار حساس باشد که بتواند محصولی بسیار با کیفیت و کنترل شده تولید نماید. اگر بدانید که چگونه از این سیستم هوشمند و تمام دیجیتال استفاده کنید می توانید محصولی با کیفیت و با استاندارد های مشخصی که در نظر دارید تولید کنید.
تمامی نشانگرها بصورت دیجیتال بوده و کنترل و فرماندهی و اعمال تصمیم براحتی در آنها انجام می شود. کیفیت سنسورها و سایر قسمت های تابلو برق دستگاه باید بالا باشد تا بشود به اطلاعات ارائه شده توسط آنها اعتماد کرد. به عنوان مثال نشانگر دما وقتی 70 درجه را نشان می دهد باید دقیقا دمای واقعی هم همان 70 درجه باشد، وگرنه محصول تولیدی مطابق انتظار نخواهد بود و شکل و رنگ و رطوبت متفاوتی خواهد داشت.

 

سیستم کنترلی خشک کن صنعتی

  

بدنه خشک کن های صنعتی هوای داغ

تک تک جزئیات این دستگاه ها مهم است و هر کدام می تواند تاثیرات قابل توجهی در راندمان، ایمنی، کارایی و عملکرد، راحتی استفاده، مصرف حداقل سوخت و انرژی و ... داشته باشد. از جمله این قطعات و جزئیات که ممکن است کم اهمیت جلوه کند ولی اتفاقا قسمت بسیار عمده و مهم دستگاه است، بدنه آن می باشد.
بدنه دستگاه در واقع شامل اسکلت و شاسی اصلی دستگاه، صفحات بدنه، درب ها و لولا ها و دستگیره ها، باکس ها و فلچ های اتصال قسمت های مختلف دستگاه مانند تابلو برق و مشعل و ... ، چرخ ها و پایه ها و جداره ها و جزئیات دیگر می باشد.
بدنه معمولا و در اکثر قسمت ها سه جداره است که دو جداره بدنه اصلی و یک جداره شامل اسپویلر ها و ... می باشد. بدنه شامل یک لایه عایق حرارتی صنعتی است که می تواند مانع اتلاف حرارت و کاهش مصرف سوخت و همچنین گرم شدن محیط بیرون شود.
چرخ هایی با کیفیت بسیار بالا که بتواند وزن سنگین در حدود یک تن دستگاه را تحمل کرده و کارایی و عملکرد مناسبی داشته باشد. شاسی قدرتمند که بتواند وزن ثابت و همینطور حین جابجایی با جرثقیل را تحمل کرده و مانع دفرمه شدن دستگاه شود.
درب ها با وجود متحرک بودن باید تمامی شرایط حفظ حرارت و عایق بندی و ... را داشته و در عین داشتن این ویژگی ها باید سبک هم باشد. لولا بندی و دستگیره و قبل بندی درب ها نیز از اهمیت بالایی در عملکرد و راحتی کار و همینطور ایمنی دستگاه دارد.
عایق بندی در برابر رطوبت نیز از دیگر عواملی هست که بسیار با اهمیت بوده و در بدنه دستگاه های خشک کن صنعتی میوه و سبزی جات باید بررسی شود. بدنه بیرونی دستگاه در اکثر مواقع از فولاد ساخته می شود و یا با رنگ کوره ای و یا با رنگ خودرویی که بسیار در برابر رطوبت مقاوم است و همینطور زیبایی مناسبی هم دارد پوشش داده می شود.
بدنه داخلی دستگاه در اکثر مواقع از ورق گالوانیزه ساخته می شود که ضدزنگ بوده و مناسب این قسمت است. البته در نظر بگیرید که می توان بنا به کاری که قرار است دستگاه انجام دهد و بنا به سفارش بدنه را از ورق های استیل و گالوانیزه رنگی و ... ساخت.

 

بدنه دستگاه خشک کن صنعتی

 

 

ظرفیت تولید انواع خشک کن صنعتی میوه و سبزی

دستگاه های خشک کن برای استفاده در سطوح مختلف کاری طراحی شده اند و از انواع نیمه صنعتی تا چندین ظرفیت صنعتی که در کارخانه های بزرگ معمولا از چندین دستگاه استفاده می شود. در کل می توان به این موضوع اشاره کرد که ظرفیت دستگاه های خشک کن تونلی از خشک کن های میوه کابینی بیشتر است.
معمولا خشک کن های کابینی ظرفیت ورودی هر بار در حدود 100 الی 300 کیلوگرم داشته و خشک کن های کانتینیوز یا همان تونلی ظرفیت حدود 1 الی دو تن در هر شیفت کاری را دارند.
در مقاله های بعدی به معرفی انواع خشک کن ها پرداخته و به تفصیل در مورد ظرفیت ورودی و خروجی آنها صحبت خواهیم کرد.

خشک کن های آراد ماشین براساس ظرفیت:

 

قیمت دستگاه میوه خشک کن 

شرکت آراد ماشین طراح و سازنده دستگاه های خشک کن صنعتی، نیمه صنعتی و خانگی است. دستگاه های میوه خشک کن با توجه به نوع و ظرفیت آن قیمت گذاری می شوند. 

به دلیل عدم ثبات در قیمت مواد اولیه مورد نیاز در ساخت دستگاه ها در بازار که بر روی قیمت دستگاه ها اثر مستقیم میگذارد، امکان اعلام دقیق قیمت ها در سایت وجود ندارد. اما لیست قیمت و کاتالوگ دستگاه های خشک کن و دیگر دستگاه های آراد ماشین به راحتی از طریق واتساپ، تلگرام، ایمیل یا تماس تلفنی قابل دریافت هستند. 

با تماس با کارشناسان و مشاوران آراد ماشین از مشاوره های تخصصی رایگان در خصوص راه اندازی خطوط تولید میوه خشک، انتخاب دستگاه های مناسب، میزان سرمایه ای که برای این کار نیاز است و ... بهره مند خواهید شد. 

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر و قیمت و کاتالوگ باما تماس بگیرید:
 

موبایل: (در ساعات کاری: 09120807304 - 09104210556 غیر از ساعات کاری: 09124730073 )

دفتر مرکزی: 02144024700
کارخانه: 02165766028

 

علاوه بر راه های ارتباطی ذکر شده در بالا می توانید سوالات و نظرات خود را از طریق کامنت در انتهای این صفحه برای ما ارسال کنید. همچنین با درج شماره تماس خود در کامنت ارسالی، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت تا پاسخگوی شما عزیزان باشند.

  

صحبت پایانی درباره خشک کن های میوه و سبزی

با توجه به معرفی اجمالی انواع دستگاه های خشک کن میوه و سبزی صنعتی در این مقاله، می توان به این نتیجه رسید که با سطوح مختلف کسب و کارهای مرتبط راه اندازی می شود. کسب سود و بازگشت سرمایه نیز می تواند با تنوع مختلفی انجام شود که هر کدام ویژگی مشخص خود را دارد.
سودآوری بسیار بالای این حوزه و عدم حضور برند های بسیار بزرگ باعث شده که حتی کسب و کارهای کوچک نیز حرفی برای گفتن داشته و امکان رشد و فعالیت داشته باشند.
توصیه ما برای آن دسته از کسانی که تمایل به سرمایه گذاری و شروع این کار دارند مطالعه دقیق منابع واقعی و راستی آزمایی آنها بررسی دقیق می باشد.
در مقاله های بعدی به معرفی دقیق تک تک دستگاه ها پرداخته و وارد جزئیات خواهیم شد تا بتوانید مقایسه ها و بررسی های دقیقی داشته باشید.

 


خدمات پس از فروش آراد ماشین

 

1234578مجموع 147 محصول
 • راه اندازی خط تولید میوه خشک

  راه اندازی خط تولید میوه خشک

  برای راه اندازی خط تولید میوه خشک به دستگاه هایی نظیر، دستگاه شستشو، دستگاه خشک کن، دستگاه اسلایسر و پوست کن، دستگاه های بسته بندی و انواع نوار نقاله نیاز است.

 • فروش دستگاه خشک کن کرم میل ورم

  فروش دستگاه خشک کن کرم میل ورم

  فروش دستگاه خشک کن کرم میل ورم که ارزش پروتئینی زیادی برای مصارف مختلف دارد در شرکت آراد ماشین انجام می گیرد.

 • خرید دستگاه خشک کن میوه خانگی

  خرید دستگاه خشک کن میوه خانگی

  خرید یک دستگاه خشک کن میوه و سبزی برای راه اندازی تولیدی خانگی و یا نیمه صنعتی با قیمت و هزینه مناسب کافی است. دو سال گارانتی و ده سال خدمات به همراه ارائه مشاوره های رایگان از خدمات شرکت آراد ماشین است.

 • میوه خشک را کجا بفروشیم؟

  میوه خشک را کجا بفروشیم؟

  سوالی که برای بسیاری از تولید کنند گان مطرح می شود این است که میوه خشک را کجا بفروشیم؟ برای فروش میوه خشک بازار های هدف مختلفی وجود دارد که با مطالعه این مقاله با آن ها آشنا خواهید شد.

 • دستگاه خشک کن صنعتی برای انواع میوه

  دستگاه خشک کن صنعتی برای انواع میوه

  انواع خشک کن های صنعتی برای خشک کردن میوه و سبزیجات مختلف، دارای کنترلر هوشمند، دارای حافظه، مجهز به سنسور رطویت و دما با دوسال گارانتی، ده سال خدمات، نصب و راه اندازی رایگان عرضه می شود

 • قیمت میوه خشک کن

  قیمت میوه خشک کن

  قیمت میوه خشک کن گازی، برقی، گازوئیلی و دوگانه که برای مصارف خانگی، برای راه اندازی کارگاه کوچک تولید میوه خشک و یا برای تولید چیپس میوه در حد صنعتی مورد نیاز است در شرکت آراد ماشین بسیار مناسب و مقرون بصرفه

 • دستگاه خشک کن لواشک

  دستگاه خشک کن لواشک

  بهترین دستگاه های خشک کن برای تولید لواشک و چیپس میوه و سبزیجات خشک را شرکت آراد ماشین با سالها تجربه طراحی و اجرا می نمایند

 • راه های کسب درآمد با دستگاه خشک کن

  راه های کسب درآمد با دستگاه خشک کن

  در این مقاله راه های کسب درآمد با دستگاه خشک کن را معرفی خواهد شد تا بدانید چگونه تنها با داشتن یک دستگاه خشک کن می توان محصولات متنوعی را خشک کرد و از طریق فروش آن درآمد کسب کرد.

 • دستگاه خشک کن گازی

  دستگاه خشک کن گازی

  دستگاه خشک کن گازی آراد ماشین، با توجه به نیاز هموطنان عزیز طراحی و ساخته شده است. زیرا این سوخت در صرف هزینه های مصرفی مقرون به صرفه ترین سوخت به شمار می آید. شرکت آراد ماشین نهایت تلاش خود را می کند تا مشتریانش به سود دهی بالایی دست یابند.

 • علت اختلاف قیمت بین دستگاه های خشک کن

  علت اختلاف قیمت بین دستگاه های خشک کن

  علت اختلاف قیمت بین دستگاه های خشک کن که در مدل های متفاوت و یا توسط شرکت های مختلفی طراحی و ساخته می شوند در این مقاله شرح داده شده است و با مطالعه آن حتما جواب سوالاتی که در ذهن یک خریدار ایجاد می شود پاسخ داده خواهد شد

 • بهترین دستگاه اسلایسر میوه

  بهترین دستگاه اسلایسر میوه

  بهترین دستگاه اسلایسر میوه با قابلیت برش دادن و خرد کردن محصولات مختلف به صورت ورقه ای، خلال، نگین و پوره، در ظرفیت های مختلف برای مصارف خانگی و صنعتی توسط شرکت آراد ماشین عرضه می شود.

 • صفر تا صد تولید میوه خشک در خانه

  صفر تا صد تولید میوه خشک در خانه

  از مشاعل محبوب و با حاشیه سود بالا که به راحتی می توان در خانه و با سرمایه نسبتا کمی شروع به کار کرد تولید میوه خشک یا همان چیپس میوه می باشد. در این مقاله سعی کردیم تا صفر تا صد تولید میوه خشک در خانه را بیان کنیم.

 • قیمت دستگاه خشک کن سبزی صنعتی

  قیمت دستگاه خشک کن سبزی صنعتی

  انواع دستگاه خشک کن سبزی و میوه در سایز ها و قیمت های مختلف بصورت صنعتی و نیمه صنعتی طراحی و ساخته می شوند.

 • دستگاه خشک کن پیاز و سیب زمینی

  دستگاه خشک کن پیاز و سیب زمینی

  انواع خشک کن برای خشکاندن پیاز و سیب زمینی و میوه جات مختلف در مدل های کابینی و تونلی دارای سنسور رطوبت و دما، با دو سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش عرضه می شود

 • دستگاه خشک کن تونلی

  دستگاه خشک کن تونلی

  دستگاه خشک کن تونلی برای خشک کردن محصولات مختلف با تناژ کاری بالا مناسب است. سرعت خشک کردن محصولات در این دستگاه بالاتر از دستگاه های خشک کن کابینی است

 • فروش دستگاه خشک کن کشک

  فروش دستگاه خشک کن کشک

  فروش دستگاه خشک کن کشک با بالاترین سطح کیفت را دارد با قیمت مقرون به صرفه ای انجام می شود. این دستگاه، توسط تیم حرفه ای شرکت آراد ماشین در ظرفیت های مختلف خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی طراحی و تولید شده است.

 • خشک کردن میوه به روش صنعتی

  خشک کردن میوه به روش صنعتی

  خشک کردن میوه به روش صنعتی industrial fruit drying امروزه بسیار رایج و مورد استفاده ی کسانی است که در کارخانه های بزرگ صنعتی و کارگاه های تولیدی مشغول به فعالیت هستند.

 • فروش خشک کن صنعتی کابینی

  فروش خشک کن صنعتی کابینی

  فروش خشک کن صنعتی کابینی در ظرفیت های مختلف توسط شرکت آراد ماشین با یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش انجام می گیرد.

 • فروش دستگاه خشک کن هندوانه

  فروش دستگاه خشک کن هندوانه

  فروش دستگاه خشک کن هندوانه برای استفاده در کارگاه های تولیدی، محیط های کوچک نیمه صنعتی، خانه و ... در مدل های کابینتی و در ابعاد و ظرفیت های مختلف طراحی و ساخته می‌شود.

 • عرضه دستگاه خشک کن میوه و سبزی

  عرضه دستگاه خشک کن میوه و سبزی

  عرضه دستگاه خشک کن میوه و سبزی در شرکت آراد ماشین که از کیفیت بالایی برخوردار هستند، انجام می گیرد. این دستگاه ها در انواع مختلف، طراحی و تولید شده اند.

1234578مجموع 147 محصول
8 / 10
از 28 کاربر
فرود فربود : درج قیمت
4 0
با سلام لطفا قیمت خرید هر دستگاه را اعلام فرمایید ممنونم
مدیریت : پاسخ
6 1
به دلیل نوسان قیمت ، در سایت قیمت ها درج نشده است، لطفا برای اطلاع از قیمت ها و اطلاعات فنی کامل با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. 09120807304 02144216481
عبدالهی : میوه خشک کنی
4 0
ابعاد ماشین 14 سینی میوه خشککنی
مدیریت : پاسخ
6 0
1 متر عرض 1.5 متر طول 1 متر ارتفاع
سعید : سلام قیمت روز را اعلام کنید
5 1
حداقل قیمتها رابه طورتقریبی اعلامکنید
مدیریت : پاسخ
5 0
سلام قیمت های دستگاه های مینی در بهمن ماه سال 97 معادل 8.900 میلیون تومان، تک کابین 16.900 و دو کابین 21.900 و سه کابین 25.900 می باشد. برای دریافت قیمت بروز می توانید با کارشناسان فروش و یا مشاوران ما تماس بگیرید.
امیر احمدی : سلام وزن خشگ کن ۳ کابینتی و همچنین ۲ کاب ...
3 0
نظر شما چیست ؟
مدیریت : پاسخ
2 1
سلام وزن تقریبی دو کابین 750 کیلوگرم و سه کابین 900 کیلو گرم می باشد.
زاهدی : خشک کن ها
4 0
با سلام میخواستم بدونم امکان بازید از تولید واحد صنعتی آراد ماشین وجود دارد.من دانشجوی ارشد تکنولوژی انرژی هستم و دارم روی خشک کن خورشیدی کار میکنم. میخواستم اگه امکانش هست بازدیدی داشته باشم.ممنون
مدیریت : پاسخ
3 1
سلام دوست عزیز بله امکان بازدید وحود دارد. با مشاوران شرکت تماس گرفته و هماهنگی های لازم را انجام داده و بازدید کنید.
مهدي : با سلام...آيا براي راه اندازي اين نوع كا ...
9 0
نظر شما چیست ؟
مدیریت : پاسخ
5 0
سلام دوست عزیز بستگی داره که بخواید به چه ترتیبی کار کنید و مشتری هاتون کیا باشن. وقت بخیر
حامد : ۳ کابین
2 0
سلام حداکثر ظرفیت ۳ کابین چقدر است. از هر چند کیلو میوه حدوداچقدر محصول خشک ایجاد میشود . این دستگاه ها چند منظوره هستند؟
مدیریت : پاسخ
4 2
سلام دوست عزیز بستگی داره که چه میوه ای بچینید، اما از 200 تا 300 کیلو حدودا میشه جا داد. درصد خروجی هر محصول متفاوت و از 10 تا 20 درصد می باشد. از این دستگاه می توان برای خشک کردن انواع میوه و سبزی و گیاهان دارویی و لواشک و سیر و موسیر و انواع محصولات پروتئینی و ... استفاده کرد. وقت بخیر
زارع : سلام لطفا نحوه سیرکولیت هوا یاگردش یکنو ...
1 1
نظر شما چیست ؟
مدیریت : پاسخ
2 0
درود بر شما دوست عزیز سیرکوله هوا با توجه به طراحی فن ها و نحوه کانال کشی کاملا به صورت یکنواخت بین کابین ها و سینی های دستگاه های خشک کن آراد ماشین صورت می گیره . با تقدیم احترام
فرشاد : استعلام قیمت
1 0
لطفا قیمت دستگاههای خشک کن به روش انجماد ایمیل فرمایید.
مدیریت : پاسخ
2 0
درود بر شما دوست عزیز روش انجمادی کار نمی کنیم.
حامدحیدری : بروشور دستگاه میوه خشک کن خانگی همراه قی ...
1 0
نظر شما چیست ؟
مدیریت : پاسخ
2 0
درود بر شما لطفا به شماره زیر از طریق واتساپ یا تلگرام پیام بذارید اطلاعات کامل ارسال میشه خدمتتون . 09120807304 با تقدیم احترام
میثم : قیمت
2 0
میخواستم در تجهیز کارگاه سوال کنم تماس گرفتم پاسخگو نبود کسی ۰۹۱۳۷۳۶۴۴۶۷
مدیریت : پاسخ
2 0
درود بر شما وقتتون بخیر تماس می گیرم خدمتتون
خانم امینی ۰۹۱۶ ... : سلام من خاندارم میخواسم ببینم اگه بخوام ...
4 1
نظر شما چیست ؟
مدیریت : پاسخ
1 0
درود بر شما دوست عزیز شماره تماس لطف کنید بنده جهت مشاوره با شما تماس می گیرم . یا با شماره های زیر تماس بگیرید . 09120807304 09120210556 با تقدیم احترام
سرسنگي مهدی : سلام ضمن عرض تبریک سال نو میخواستم بفرم ...
1 0
د حد
علیرضا : خشک کردن گوجه
2 0
سلام با این دستگاهها میشه گوجه خشک کرد یا نه
مدیریت : پاسخ
1 0
با سلام و احترام دوست عزیز گوجه هم می تونید با دستگاه ها خشک کنید. با تقدیم احترام
حسینی : قیمت میوه خشک کن
1 0
اطلاعات دستگاه میوه خشک کنی برای ۱۰۰ کیلو میوه را به همراه قیمت آن برای بنده ارسال کنید. با تشکر
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام و عرض احترام. ظرفیت دستگاه میوه خشک کن به نوع محصول شما بستگی دارد. به عنوان مثال تقریبا برای 100 کیلو پرتقال که با ضخامت 6 میلیمتر اسلایس شده اند دستگاه تک کابین مناسب است.کاتالوگ دستگاه های خشک کن از طریق ایمیل برای شما ارسال گردید. همچنین برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره های 09120807304 و 09104210556 تماس بگیرید.
عنوان نظر :
نام شما :
شماره تماس :