بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 25 شهریور 1402 در ساعت 14 : 35 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

می دانید که اصلی ترین و مهمترین مشخصات فنی مربوط به دستگاه سیل وکیوم روتاری کدامند؟ شما هم به دنبال بررسی بارزترین ویژگی های مربوط به دستگاه های سیل وکیوم روتاری هستید؟ از شما دعوت می نماییم که مطالب درج شده در وب سایت ماشین ساز را تا آخر همراهی کرده و اطلاعات مفیدی را به دست آورید.

دستگاه سیل وکیوم روتاری یک دستگاه صنعتی می باشد که برای بسته ‌بندی محصولات مختلف طراحی شده  است. این دستگاه با استفاده از یک مکانیزم چرخشی (روتاری) برخوردار می باشد. شما می توانید محصول مدنظرتان را به کمک دستگاه یاد شده، به بهترین شکل ممکن بسته بندی نمایید. امروزه بسیاری از کارفرمایان در صنایع مختلف، به دنبال راهنمای خرید و استفاده از دستگاه های سیل وکیوم روتاری هستند.

از مهمترین این صنایع می توان به شرکت های دارویی و مواد غذایی اشاره کرد. این دستگاه قابلیت بسته ‌بندی محصولات با حجم ‌های مختلف را دارا است و می ‌تواند با سرعت و کارایی بالایی عمل کند.

استفاده از دستگاه سیل وکیوم روتاری در بسته ‌بندی محصولات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. شما می توانید به کمک دستگاه مذکور هوای داخل بسته بندی ها را خارج کرده و ماندگاری محصولات داخل بسته بندی را افزایش دهید. همچنین دستگاه های سیل وکیوم روتاری مجهز به تابلو برق هستند. بنابراین شما می توانید دما، فشار و زمان دستگاه های یاد شده را تنظیم کنید.

توجه داشته باشید که دستگاه های مذکور در مدل های متنوعی تولید می شوند. کاربران می توانند با توجه به نوع محصول تولیدی خود، مناسب ترین انواع دستگاه های سیل وکیوم روتاری را خریداری کنند. کیفیت بسته بندی در دستگاه های مذکور بسیار بالا می باشد. در سایر بخش های مقاله سعی داریم راجع به مشخصات دستگاه های سیل وکیوم روتاری، توضیحات بیشتری را ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

 

بررسی مهمترین مشخصات فنی دستگاه سیل وکیوم روتاری

همانطور که در قسمت قبلی مقاله نیز به آن اشاره شد، امروزه بسیاری از کاربران به دنبال بررسی اصلی ترین مشخصات فنی دستگاه سیل وکیوم روتاری هستند. شما می توانید جهت بررسی مشخصات دستگاه های سیل وکیوم روتاری، دفترچه راهنمای تجهیزات یاد شده را با دقت مطالعه کنید. در این صورت می توانید اطلاعات کامل و دقیقی را در خصوص دستگاه های مذکور به دست آورید.

شرکت پیش روی شما به دنبال طراحی و ساخت بهترین انواع دستگاه های سیل وکیوم روتاری می باشد. شما می توانید مدل های مختلف تجهیزات یاد شده را با دقت بررسی کرده و ایده آل ترین انواع دستگاه های یاد شده را خریداری کنید.

مهمترین و اصلی ترین ویژگی های مربوط به دستگاه های سیل وکیوم روتاری عبارتند از:

 1.  سیستم عملکرد الکترومکانیک
 2. دارای سیستم کنترل پی ال سی
 3.  قابلیت سیل وکیوم و تزریق گاز
 4. توانایی سیل ظروف پت و پپ
 5. چرخش قالب جهت تسریع در کار
 6. مجهز به نمایشگر پارامترهای حین کار
 7. توانایی کار با رول های چاپی و معمولی
 8. مناسب برای بسته بندی مواد پروتئنی، غذاهای آماده، سالا و خشکبار
 9.  قابل استفاده در واحد های تولیدی و کارنجات صنعتی 

 

کارشناس های ما در این مجموعه اطلاعات زیادی را در خصوص دستگاه های سیل وکیوم روتاری دارند. بنابراین می توانید در صورت نیاز با همکاران ما از وب سایت ماشین ساز خود در ارتباط باشید. دستگاه های سیل وکیوم روتاری، مناسب برای کسب و کارهای بزرگ و متوسط می باشد.

تجهیزات یاد شده در مدل های دو قالب، چهار قالب و غیره طراحی می شوند. همچنین اصلی ترین کاربرد مربوط به دستگاه های مذکور را بسته بندی مواد غذایی و کارگاه های تولیدی شکل داده است.

قیمت مربوط به دستگاه های سیل وکیوم روتاری

قیمت دستگاه سیل وکیوم روتاری یکی از مهمترین موضوعاتی می باشد که ذهن کاربران را به سوی خود مشغول کرده است. قیمت تجهیزات یاد شده در سال های اخیر افزایش قابل توجهی را داشته است. از سوی دیگر المان های گوناگونی در قیمت دستگاه های سیل وکیوم روتاری دخیل هستند.

شما می توانید با توجه به قدرت مالی در اختیار خود، ایده آل ترین و بهترین انواع دستگاه های یاد شده را سفارش دهید. همچنین مدل های اتومات تجهیزات مذکور، قیمت بالایی را دارند. بنابراین قبل از نهایی نمودن سفارش تان، اطلاعات کامل و دقیقی را در خصوص قیمت دستگاه های سیل وکیوم روتاری به دست آورید.

به یاد داشته باشید که دستگاه های سیل وکیوم روتاری مجهز به چشم الکترونیکی هستند، بنابراین می توانند محصولات مدنظرتان را با کیفیت استانداردی بسته بندی کنند. شما می توانید دستگاه های جانبی اعم از تاریخ زن و تزریق گاز را به دستگاه های سیل وکیوم چرخشی متصل نمایید. قالب های مربوط به دستگاه های یاد شده به شکل لیوانی، چهار گوش و غیره هستند.

دستگاه های سیل وکیوم روتاری می توانند با برق سه یا تکفاز کار کنند. جالب است بدانید که دستگاه های یاد شده از استنلس استیل تهیه و طراحی شده اند. سرعت مربوط به بسته بندی در دستگاه های مذکور را می توانید به راحتی تنظیم کنید.

کاربرد مربوط به دستگاه سیل وکیوم روتاری

دستگاه سیل وکیوم روتاری کاربرد بسیار گسترده ای را در صنایع گوناگون دارد. شما می توانید جهت آشنایی بیشتر با دستگاه های سیل وکیوم روتاری، کاربرد مربوط به تجهیزات مذکور را بررسی کنید. اصلی ترین کاربرد متعلق به دستگاه های یاد شده عبارتند از:

 •  صنایع غذایی: دستگاه های سیل وکیوم روتاری در بسته‌ بندی مواد غذایی مانند شیر، روغن، آبمیوه، سس، کنسرو، نان و غیره استفاده می ‌شوند.
 •  صنایع دارویی: دستگاه سیل وکیوم روتاری در بسته ‌بندی داروها و محصولات آرایشی و بهداشتی مانند قرص ‌ها، کپسول ‌ها، کرم ‌ها، شامپو و غیره کاربرد دارند.
 • صنایع شیمیایی: دستگاه های سیل وکیوم روتاری در بسته‌ بندی محصولات شیمیایی مانند رنگ ‌ها، لاک ‌ها، چسب ‌ها، مواد شوینده و غیره استفاده می ‌شوند.
 • صنایع الکترونیکی: جهت بسته‌ بندی قطعات الکترونیکی حساس و دقیق مانند مدارهای چاپی و قطعات الکترونیکی کوچک، از دستگاه سیل وکیوم روتاری استفاده می کنند.
 • صنایع کشاورزی: برای بسته ‌بندی محصولات کشاورزی مانند دانه ‌ها، خشکبارها، میوه ‌جات خشک و غیره از دستگاه های سیل وکیوم روتاری استفاده می شود. دستگاه سیل روتاری با عملکرد سریع و دقیق، توانسته است توجه بسیاری از کاربران را به سوی خود جلب کند.

اکنون که در خصوص مشخصات و ویژگی های مربوط به دستگاه سیل وکیوم روتاری اطلاعات کافی را به دست آورید، می توانید فرصت طلایی پیش روی تان را از دست نداده و هم اکنون اقدامات مربوط به خرید را انجام دهید. دستگاه های سیل وکیوم روتاری شرکت پیش روی تان، جزو باکیفیت ترین دستگاه های سیل موجود در بازار هستند. پیشنهاد می شود قبل از خرید دستگاه مدنظرتان، قیمت، ابعاد، سرعت، ظرفیت و عملکرد آن را با دقت بررسی کنید. همچنین جهت راه اندازی دستگاه های سیل وکیوم روتاری، می توانید از همکاران ما کمک بخواهید.

دستگاه های یاد شده از گارانتی و ضمانت بلند مدتی برخوردار هستند. شرکت ما خدمات پس از فروش بی نظیری را در خصوص دستگاه های سیل وکیوم روتاری ارائه می دهد.

10 / 10
از 1 کاربر
عنوان نظر :
نام شما :
شماره تماس :