انواع دستگاه اسلایسر

انواع دستگاه های اسلایسر در حوزه های صنعتی و نیمه صنعتی برای ورقه کردن و خرد کردن انواع مواد استفاده می شود که هر کدام با قیمت های متفاوتی ارائه می شود.

 

تماس برای انواع دستگاه اسلایسر

 

یکی از مراحل ابتدایی تهیه غذا، چیپس، سالاد، میوه خشک و غیره برش و خرد کردن مواد اولیه آن می باشد.

زمانیکه مواد اولیه مورد نیاز آشپزی آماده باشد این کار به لذت بخش ترین کار تبدیل می شود. یکی از عواملی که بازار مصرف میوه ها و صیفی جات حلقه شده و خرد شده آماده را گسترش می دهد سرعت انجام دادن این کار می باشد زیرا در مواردی که ظرفیت افزایش پیدا کند استفاده از روش های دستی طاقت فرسا می گردد.

لذا بهترین گزینه جایگزین برای این موارد استفاده از اسلایسرها در ابعاد و ظرفیت های مختلف می باشد.

علاوه بر این موارد یکی از دستگاه هایی که می توان با صرف هزینه مناسب برای ایجاد مشاغل خانگی در زمینه صنایع مواد غذایی معرفی نمود همین دستگاه خرد کن یا اسلایسر است زیرا در جامعه امروزی به دلیل مشغله کاری افراد تمایل برای استفاده از مواد اولیه و یا میوه خشک و مواد خرد شده غذایی بیشتر و بیشتر شده است.

پیاز اسلایس شده یا سیب زمینی ورقه ای و خلال شده و بسیاری محصولات آماده دیگر سرعت آشپزی را دو برابر می کند و همگی مناسب ایجاد یک کسب و کار با صرف هزینه کم می باشد.

طراحی و ساخت اسلایسر در مدل ها و ابعاد مختلف باعث شده که به راحتی بتوان موادی را که نیاز به برش دارند را در اشکال مختلف نگینی، خلالی و ورقه ای در سایز و اندازه دلخواه انجام داد.

انواع دستگاه اسلایسر علاوه بر آشپزخانه های خانگی جایگاه خاصی در آشپزخانه های بزرگ و صنعتی، کارخانجات تولید چیپس، کارگاه های تولید میوه خشک دارند که با برش مناسب محصولی با کیفیت بالا تحویل می دهند.

 

انواع دستگاه اسلایسر 

 

دستگاه های اسلایسر در مدل های مختلف ساخته می شوند:

اسلایسر دستی

اسلایسر دستی مناسب برای برش دقیق و منظم به مدل های مختلف بدون له کردن محصول می باشند.

معمولا برای اسلایس کردن گوجه فرنگی، سیب زمینی، میوه ها و ... در ظرفیت های کم و قابل استفاده در کارگاه های کوچک و رستورانها می باشد.

اسلایسر صنعتی

اسلایسر صنعتی برای ظرفیت های بالا و با توجه به نیاز افراد ساخته می شوند که معمولا در کارخانجات و کارگاه های بزرگ از این دستگاه ها استفاده می گردد تا برشی تمیز و یک اندازه داشته باشند و معمولا متناسب با سایز موردنیاز مشتری طراحی و ساخته می شوند.

 

انواع دستگاه اسلایسر 

اسلایسر میوه

اسلایسر میوه مناسب برای برش میوه ها و صیفی جات مختلف به صورت ورقه ای و حلقه ای و غیره می باشد.

که معمولا برای کسانیکه قصد راه اندازی خط تولید چیپس یا میوه های خشک را دارند داشتن یک اسلایسر میوه برای راه اندازی کار آن ها و سرعت بخشیدن به عملیات تولید ضروری می باشد.

یکی از کاربردهای اصلی انواع دستگاه اسلایسر میوه شرکت های تولید انواع میوه خشک می باشد.

زیرا میوه ها قبل از خشک شدن و بعد از مرحله شستشو و پوست کنی باید به صورت ورقه ورقه و با ضخامت های کم برش داده شوند تا امر خشک شدن به راحتی و با کیفیت بالا انجام پذیرد.

اطلاعات بیشتر در:  دستگاه خشک کن

شرکت آراد ماشین با تولید و ارائه اسلایسرهای مختلف و برای ظرفیت های گوناگون در راستای راحتتر کردن این امر برای مشتریان خود اقدام نموده است. و به راحتی و در هرکجا این دستگاه ها را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

همچنین بخوانید:

 

گارانتی انواع دستگاه اسلایسر 


تمامی دستگاه های آراد ماشین با یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش قابل عرضه به مشتریان عزیز می باشد.

9 / 10
از 2 کاربر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :